Ящики пластмасові

Ящики пластмасові

Ящики пластмасові є відмінним варіантом не тільки для зберігання сезонних товарів, але і для зберігання запчастин. Перфорація на стінках і дні скриньки сприяє безперервному руху повітря, тим самим запобігаючи передчасному псуванню овочів та фруктів, продукція залишається свіжою довше і повільніше псується.

Така форма пластмасових ящиків дуже зручна в експлуатації, ящик для овочів ставляться в стопку один на одного в наповненому стані до 10 шт. , а в порожньому вкладаються один в інший для економії місця.

Температурний режим експлуатації від -35°С до +60°С в залежності від типу сировини. Сертифікований для використання в харчовій промисловості. Стандартні кольори: чорний, білий, зелений, рожевий.

У нашому інтернет магазині представлена широка лінійка ящиків для овочів як з перфорованим дном, так і з суцільним. Тут ви знайде той самий Ящик пластмасовий який вирішить поставлену задачу для потреб і користування.

Переваги скриньки пластмасового:

Багатофункціональність – використання контейнера для овочів так і не харчових продуктів.

Багато оборотність такого контейнера для зберігання перевищує більше 10 років безперервної роботи.

Гігієнічність пластмасового ящика для овочів полягає в тому, що не вбирає запахи і лагу і вони не вимагають додаткової санітарної обробки.

Зручність і легкість у використанні.

В перфорованих пластмасових ящиках зручно зберігати і заморожувати продукцію. Перфороване виконання широко використовується для зберігання овочів, грибів, ягід і фруктів. Ящики пластмасові із суцільним дном для м’яса і риби дозволяють транспортувати продукцію, уникаючи протікання рідин при таненні. Матеріалом виготовлення наших ящиків для зберігання овочів є первинний поліетилен і поліпропілен.

Всі Ящики пластмасові для зберігання продуктів сертифіковані і дозволені для роботи з продуктами харчування такими як для солоної, копченої рибної продукції, м’ясних, ковбасних виробів, для пакетного молока і попередньо розфасованих сирно-сирних і молочних продуктів, овочів, фруктів, грибів і ін Корпус має ребра жорсткості, що забезпечує міцність і довготривалу експлуатацію. Мінімальна кількість для замовлення ящиків від 10 шт. здійснюємо Доставку в усі регіони України.

Наша мета: Ми хочемо працювати так , щоб, купуючи товар сьогодні, ВИ зверталися до нас і завтра!

Ми раді Вас чути в зручний для Вас час ! В наявності будь-яку кількість! Доставка по Україні. Працюємо БЕЗ передоплат.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Shopping cart

close