Ящики пластикові харчові

Ящики пластикові харчові

Ящики пластикові харчові – це універсальна і безпечна, багатооборотна тара, яка ідеально підходить для зберігання і транспортування будь-яких продуктів як свіжої риби, м’яса птиці, напівфабрикати та багатьох інших харчових продуктів. У теперішній час найбільш поширена пластикова тара, яка часто стала використовуватися для перевезення та зберігання хлібобулочних виробів, а також для швидкопсувних продуктів.

Переваги харчових пластикових ящиків полягає в тому, що ці ємності є незамінними для харчового виробництва, саме тому до цих виробів пред’являються найжорсткіші вимоги щодо якості та безпеки. Велика частина харчових ящиків виготовляється з пропілену, тому їх можна використовувати протягом тривалого часу. В процесі виготовлення Ящики пластикові харчові піддаються спеціальної санітарної обробки з наступною дезінфекцією і саме тому такі пластикові ємності зручно мити навіть звичайною водою. Даний вид тари зручно використовувати не тільки для перевезення і зберігання сушених продуктів а також для :

Ягід (чорниці, брусниця, ожина, суниця, калина, полуниця, журавлина, агрус, малина, смородина, горобина, черешня, чорниця, шовковиця, шипшина);

Фрукти (сливи, абрикоси, айва, алича, ананас, апельсин, банани, виноград, гранат, груша, інжир, ківі, лимон, мандарин, персик, яблука);

Овочів ( перець солодкий, боби, горох, кабачок, капуста броколі, картопля, кукурудза, цибуля, морква, огірок, пастернак, редька, редис, буряк, помідори, топінамбур, хрін, часник, квасоля, баклажан) і будь-якої іншої продукції.

Ящики пластикові харчові мають ряд істотних переваг у порівнянні з іншими ємностями і це:

Гігієнічність. Пластикова тара не пропускає вологу, виключає можливість життєдіяльності в ній комах і грибків (як наприклад, в дерев’яній тарі).

Практичність, довговічність і рішення проблем зі зберіганням хлібобулочних виробів, а саме з плесневением і передчасним очерствением хліба.

Ящики із пластику не деформуються, як дерев’яні (при підвищеній вологості – розбухають, а при високих температурах – всихають), не мнуться, як картонні, не іржавіють і не розходяться по швах, як металева тара.

Незаперечною перевагою, пластикових ящиків є можливість їх укладання, тобто встановлення ящиків один на одного. Це дозволяє значно заощадити простір на складі або в приміщенні магазину.

Не упускайте можливість Купити Ящики пластикові харчові надзвичайно вигідними цінами у нас на сайті « ПромТара»! Телефонуйте нам прямо зараз за телефоном 0981342323 в будь-який зручний день тижня, щоб оформити замовлення!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Shopping cart

close