Ящики пластикові для ягід

Ящики пластикові для ягід

Ящики пластикові для ягід – це надійна і досить міцна тара для зберігання харчових продуктів (ягід, фруктів,овщей,зелені, напівфабрикати, кондитерські вироби,м’яса,риби, грибів,картоплі,ковбасних виробів). Харчові Ящики пластикові є багатооборотної пластиковою тарою, яка використовується для транспортування товару до місць продажу та зберігання продукції на складі до моменту реалізації.
Величезну роль для оптимізації процесу реалізації грають
Ящики пластикові для ягід. Пластикові ящики володіють величезною перевагою порівняно з іншими видами тари. Даний вид ящиків іде далеко вперед за показниками маси при рівних габаритах порівняно з іншими видами матеріалів, що полегшує виконання операцій при виробництві ягід і фруктів.

Ящики із пластику можуть мати практично будь-яку форму, що дозволяє знизити до мінімуму відсоток браку на виробництві. Також, це дає можливість найбільш легкого догляду за ящиками для ягід і фруктів. Безсумнівно, достатня легкість і ідеальна форма пластикових тар дозволяє прискорити процес виробництва.

Ящики пластикові для ягід так само використовуються у фермерських господарствах,в теплицях,магазинах для зберігання,пакування і транспортуй врожаю.Харчові Ящики для ягід виготовлені з екологічно безпечної поліпропілену, мають безліч переваг:
Швидка окупність
Довговічність в експлуатації
Зручні у транспорті
Стійкі до високих і низьких температур
Добре очищаються від забруднення.

Не можна не врахувати естетичну складову, адже даний вид тари може бути використаний не тільки на виробництві, але і безпосередньо на продажу, а використання пластикових ящиків може зробити товар більш привабливим і цікавим для покупця, адже свіжі ягоди винограду або полуниці викладені в своєрідно і креативно виконаному ящику завжди викликають інтерес у відвідувачів магазинів.

Ящики пластикові для ягід дозволяють не тільки прискорити процес виробництва і реалізації товару, але і дають можливість зекономити, адже пластикові матеріали дешевше інших видів матеріалів, а також досить довговічні, що дозволяє знизити виплати на амортизацію засобів виробництва.
Вам необхідні пластикові ящики для зберігання ягід і фруктів? Тоді звертайтеся в нашу компанію «ПромТара». Тут ви зможете придбати дану продукцію за приємними цінами, адже ми є не тільки продавцем, але й виробником цього товару.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Shopping cart

close