Ящики пластикові для м’яса

Ящики пластикові для м’яса

Пропонуємо широкий асортимент Ящики пластикові для м’яса. Їх практичність і функціональність не потребує переконливих рекомендацій. Доступна ціна і екологічна чистота дає можливість успішно використовувати подібну продукцію харчової промисловості.

Наші Ящики пластикові для м’яса відповідає за функціональністю і застосування всім технічним вимогам, в тому числі і екологічними параметрами. Пластикова упаковка для харчової продукції зроблена з високоякісного і міцного поліпропілену, не має специфічного запаху.

Фактурність тари призначена для транспортування та збереження продуктів харчування в будь-якому вигляді, як твердому, так і рідкому, різної консистенції. Ящики пластикові для м’яса з поліпропілену мають можливість безпосередньо контактувати з продуктами харчування, а крім того витримує майже будь-які види деформації, зберігаючи первинний вигляд, з цієї причини харчова пластикова упаковка дуже надійна. Фірма «ПромТара» вже тривалий час успішно займається постачанням і виробництвом пластикової тари. Ми створюємо її такою, щоб вона підходила безпосередньо для вас.

Всі наявні в нашому каталозі ящики, харчові та інші, користуються популярністю завдяки своїм перевагам перед тарою старого зразка. Серед цих переваг особливо потрібно відзначити наступні моменти:
– невисока заводська ціна пластикових ящиків;
– пластикова упаковка абсолютно всіх серій воздерживает багаторазове застосування під великими навантаженнями;
– ящики, харчові прекрасно переносять великі температури в складі і низькі при заморожуванні товарів у холодильних камерах;
– тара з пластику чудово миється і дезінфікується;

Легкі способи оплати, швидка і комфортна поставка дає можливість позбавити наших покупців від більшості проблем при придбанні харчових ящиків. Високої якості пластмаса дає можливість багаторазово застосовувати нашу продукцію, зменшуючи виробничі витрати покупців.

Практичність і функціональність нашої продукції представлена різними рішеннями,
задовольняючи всі потреби харчової галузі. Великий перелік ящиків для молочної продукції дозволить Вам вибрати саме ті, які гарантують цілісність і схоронність вашого продукту.

Вас цікавлять Ящики пластикові для м’яса в наявності з доставкою по Україні?
Скористайтеся вигідною пропозицією інтернет-магазину «ПромТара»! У нас можна купити ящики в роздріб за привабливими цінами, які значно нижче, ніж у столичних супер-і гіпермаркетах.

Наші Ящики пластикові для м’яса широко застосовується у фермерських господарствах, м’ясопереробних міні-цехах, птахофабриках, молочних і хлібозаводах. Наша упаковка стане ідеальним вибором для заморожування м’ясних продуктів і напівфабрикатів. Компанія «ПромТара» пропонує тільки якісну, надійну продукцію, що відповідає вимогам відповідних стандартів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Shopping cart

close