Ящики пластикові для фруктів

Ящики пластикові для фруктів

В період збору врожаю плодоовочевої продукції постає питання, яку тару переважно застосовувати при її збереженні і перевезенні. З даною проблемою чудово впораються пластикові Ящики пластикові для фруктів, при цьому, як для промислових потреб, так і для домашнього використання. Далі докладно розглянемо, чому потрібно використовувати ящики з полімерів, які їх особливості і переваги, якими вони бувають.

Раніше для зберігання овочів і фруктів застосовувалися лотки з дерева. Даний тип тари екологічний, так як матеріал, з якого їх виготовляють натуральний. При цьому деревна тара значно важче полімерної, вона вбирає воду і від цього маса зростає. Так само існує ймовірність гниття, появи цвілі і комах. У зв’язку з цим пластмаса найбільш гігієнічний матеріал, так як перераховані раніше моменти йому не страшні. Цей тип упаковки як Ящики пластикові для фруктів найбільш багатофункціональний, простий у використанні, зручний, багатофункціональний.

Ящики пластикові для фруктів виробляються з якісного нетоксичного пластику, не несе шкоди здоров’ю і безпечного при контакті з продуктами харчування.
Найбільш поширені контейнери з поліетилену. У споживачів дуже часто виникає питання, в чому відмінність між чорними і кольоровими і чому їх ціна дуже різниться.

Тут все залежить від якості сировини. Чорний колір – це повністю вторсировину. Вони чудово підійдуть для збереження і переміщення товарів, їх вантажопідйомність є приблизно трохи менше п’ятдесяти відсотків обсягу. При цьому їх не слід використовувати при низьких температурах. Їх робочий діапазон від – 10/15 аж до +60°С.

Кольорові лотки виробляються з вторинного і первинного матеріалу в співвідношенні приблизно 50/50. Діапазон температур їх експлуатації коливається від -15/20 аж до +60°С.

Білі Ящики пластикові для фруктів морозостійкі, вищі вартості, так як вони виготовляють лише з первинного поліетилену. Їх можна застосовувати при температурах від -35/40°З для шокової заморозки. Вони найбільш міцні і воздерживают великі перевантаження.

Всі наявні в нашому каталозі ящики, харчові та інші, користуються популярністю завдяки своїм перевагам перед тарою старого зразка. Саме з цієї причини рекомендуємо придбати за найнижчою ціною Ящики пластикові для фруктів з швидкою доставкою по всій Україні.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Shopping cart

close