Ящики під рибу Коломия Ящик для рибної продукції

Ящики під рибу Коломия

Ящики під рибу Коломия і Ящик для рибної продукції є багатооборотної пластиковою тарою для збереження і транспортування ковбасних, м’ясних,рибних продуктів, фруктів і овочів. Ящики під рибу Коломия і рибної продукції виробляються з високо якісного матеріалу. Самі Ящики під рибу Коломия відрізняються тривалим терміном експлуатації, витримуючи холод з -30°C аж до +60°C і мийку. Особливістю є у полімерних ящиків для рибної продукції штабелироваться в ряд ярусів (число ярусів знаходиться в залежності від ваги ящика). Це єдині малогабаритні ємності для укладання.
Ящик для рибної продукції, застосування якого дає можливість значно зменшити витрати транспортування продукту від постачальника до покупців. Ящики під рибу Коломия або Ящики для фруктів і овочів при транспортування надійно зберігає від появи цвілі, комах-паразитів, так як мають перфорацію.

Для того щоб гранично вберегти продукцію, ми, як виробник радимо застосовувати наші пластмасові ємності під рибу,м’яса,гриби,фарш,фрукти,овочі,картоплю,огірки,марківку з метою тривалого збереження.

Ящики під рибу Коломия або Ящик для рибної продукції виготовляється з міцних і одночасно з цим не небезпечних матеріалів, які дають можливість гранично довгий час зберегти свіжість продуктів. Наше виробництво рекомендує купити Ящик для рибної продукції виготовлення якого виправдовує всі ваші очікування щодо застосування і довговічності.
Те,що стосується місткості і вантажопідйомності лотків, тара може вмістити в себе до 28 кілограмів, що є не мало важливим при зборі або перевезення продуктів.

Ящики під рибу і Ящик для рибної продукції купити в Коломия дуже зручно що сама ємність має невелику вагу, легко може використовуватися у будь-якій галузі.

Вони мають всі шанси розміщувати різні домашню хімію, прилади, продукти харчування, господарські товари і все інше. Завжди маючи таку тару як ящики можна бути впевненим в цілості й схоронності свого продукту, крім того виготовлення тари виробляється на високотехнологічному обладнання. Ящик для рибної продукції купити в Коломия можна будь-яким зручним для вас способом. Тому ми, як виробник даємо гарантію, що наші ємності це вигідне вкладення.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Shopping cart

close