+38(098) 134 23 23

Ящики під інструменти

Раздел: Статьи. Новости /  Дата: 22 марта, 2017 в 13:55 /  Просмотров: 273

Ящики під інструменти

Ящики під інструменти — це необхідна практично для кожної людини придбання, адже інструменти є практично у всіх. З цієї причини пластмасові ящики для інструментів є вигідним оптовим придбанням для підприємців та торгових мереж, які займаються продажем будівельного інструменту, обладнання та аксесуарів. Пластикові ящики можуть бути використані для зберігання і перевезення не тільки інструментів, а також книг, автозапчастин, радіодеталей. Багатошарова тара захистить їх від впливу агресивних середовищ: розчинників і газоподібних речовин.

Завдяки використанню пластикових ящиків для інструментів, ви можете зберігати різноманітні товари в повному порядку. Незалежно від вашого профілю виробництва – складські ящики, які передбачають зберігання предметів, з наступним простим доступом, полегшать вашу роботу. Основна відмінність таких контейнерів полягає в тому, що вони мають спеціальні пази, які дозволяють здійснювати установку один на одного. Таким чином, наша компанія «ПромТара» не просто виробляє пластикові ящики, але і сприяє організувати робоче простору своїх покупців.

Серед головних переваг відзначимо, насамперед:

  • Багатофункціональність. Ящики застосовуються в різних областях: від побутових до професійних ремонтно-будівельних робіт. Крім того, їх зручно використовувати для відпочинку і дозвілля (наприклад, для зберігання риболовних снастей).
  • Легкість. Невелика питома вага пластику робить їх мобільними.
  • Вартість. Ціна на пластикові ящики для інструментів на порядок нижче, ніж на їх дерев’яні або металеві аналоги при ні чим не поступається якості.
  • Надійність і довговічність. Завдяки високій якості пластикові ящики захищають інструменти не тільки від зовнішніх пошкоджень, але й від перепаду температур, забезпечуючи тривалий термін служби, як ящика, так і його вмісту.
  • Ергономічний дизайн. Економія простору в квартирі або на робочому місці.

Основною відмінною особливістю нашого виробу як Ящики під інструменти від конкуруючих фірм, вважається наявність варіативних здібностей утворення систем зберігання. Якщо в умовах обмеженого простору вам доведеться поставити ящики в стовпчик, навіть тоді доступ до товару залишається можливим завдяки присутності маркування і невеликого відсіку в передній частині ящика. Виходить, що завдяки нашим Ящиків для інструменту ви зможете реорганізувати ваше складське приміщення при мінімальних витратах, отримавши при цьому хороший результат.

У нас ви можете придбати високоякісні сучасні пластмасові ящики під інструменти оптом і роздріб. Продукція компанії «ПромТара» оптимально підходить як для професійних майстрів, так і просто для комфортного зберігання інструменту в домашньому гаражі або коморі.

УжасноПлохоНормальноХорошоОтлично (голосов: 1, в среднем: 5,00 из 5)
Загрузка...

Рекомендуем наши товары

Категории товаров

Товары

  •   +38(098) 134 23 23
  •   Украина
  •   prom-tara@mail.ua
Тема создана проектом www.wp-city.ru Создание индивидуального дизайна для Вас!