Ящики овочеві Червоноград Ящик для овочів, картоплі, буряка, моркви, помідорів, огірків

 Ящики овочеві Червоноград

Ящики овочеві Червоноград – це універсальна тара багаторазового використання для зберігання і транспортування м’ясних, ковбасних, молочних, кондитерських виробів, фруктів та овочів, а також книг, розсади або для інструментів.

Пластиковий овочевий ящик 600 x 400 x 200 перфорований для овочів виготовляється з поліетилену високої щільності, відрізняється тривалим терміном експлуатації, витримує температуру від -37°C до +110°C і мийку на промислових установках.

Більшість з представлених пластикових ящиків можуть штабелироваться в кілька ярусів (кількість ярусів залежить від ваги поліетиленового ящика) та входити один в інший для більш компактного укладання. Компанія «ПромТара» рада запропонувати Вам різноманітний вибір пластикових ящиків для овочів, картоплі, буряка, моркви, помідорів, огірків вітчизняного виробництва.

Ящик для овочів, картоплі, буряка, моркви, помідорів, огірків володіє рядом переваг, серед яких:

Можливість установки порожніх ящиків один в інший істотно знижує витрати на їх транспортування і зберігання;

Ящики пластмасові для овочів надійно і стійко штабелюються з повним завантаженням в кілька ярусів, розгорнувши його на 180°;

Ідеально підходять для вантажно-розвантажувальних робіт, як при машинному, так і при ручному виконанні цих операцій;
Перфоровані стінки і дно покращують вентиляцію, запобігають псуванню та гниття продуктів;

Легко чистяться і миються за допомогою будь-яких миючих засобів на водній основі, що забезпечує багатоцільове застосування і багаторазове використання.

Дуже важливо, що виробники розробляють оптимальну форму, яка дозволяє встановити Ящики для овочевої продукції один на одного для компактного зберігання і зручного транспортування. Навіть висока «вежа» з овочевих ящиків відрізняється хорошою стійкістю, а, значить, в дорозі продукція не пошкодитися і не зіпсуватися.

Ще один великий плюс даного способу зберігання продуктів – це можливість заморозки товару відразу в ящиках. Після розморожування Ящики овочеві Червоноград не втратять свої якісні характеристики і збережуть зовнішній вигляд, а овочі і фрукти зберігатися в кращому вигляді за рахунок продуманого методу зберігання. Іншими словами, Ящики овочеві Червоноград з пластику це зручність в експлуатації, надійність, компактність зберігання, відмінна якість. Все це дає право говорити про економічну доцільність використання саме такої сучасної тари. Тим більше, що за якісними характеристиками вони помітно перевершили дерев’яну і картонну упаковку.
Інтернет-магазин “ПромТара” пропонує Ящик овочевий пластиковий 600 x 400 x 200 перфорований для овочів і фруктів! Придбавши нашу продукцію, ви вирішите свої питання швидко і ефективно.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Shopping cart

close