Ящики для заморожування продукції Іршава Ящик для риби м’яса фаршу ягід фруктів

Ящики для заморожування продукції Іршава

Ящики для овощей Чубинское

Ящики для заморожування продукції Іршава відповідають санітарним загальновизнаним мірками і встановленим технологічним еталонам. Виробляється з високоякісної пластмаси . Ящики для заморожування продукції купити в Іршава, употребляющийся з метою виготовлення тари полімер є екологічно нешкідливим сировиною.

Цей вид ящиків із пластику для заморожування продукції є багатоцільовий . Спеціальні типи тари призначаються з метою збереження овочів, зелені, плодів, м’яса і риби.

Ящик пластиковий м’ясної 600 x 400 x 200 перфорований,тара призначена для транспортування, зберігання різних м’ясних продуктів і товарів. Переменяется як багато оборотної та промислової тари для зниження витрат при транспортуванні упакованих та не упакованих товарів від постачальника до споживачів.

Вони виробляються у варіанті прямокутника, мають при цьому перфороване дно і стінки. Розмір контейнера має всі шанси мати відрізняються в модифікаціях характеристики. Ящики пластмасові для м’яса обладнані комфортними ручками у варіанті отворів.

Ящик м’ясний або Ящики для заморожування продукції Іршава, які будуть працювати тривалий період , де придатні до експлуатації і ніяк не вимагає додаткового оброблення, значить Ви вже їх знайшли у нас на сайті “Промтара”.

Наша пластмасова упаковка універсально підходить при транспортуванні багатьох плодів овочів і домашніх продуктів тим самим зберігає їх товарний вигляд. Інноваційні ящики прості і зручні, добре штабелируется.

Мають стабільність до низьких температур, тим самим дає їм зберігати різні продукти харчування. Особливість застосування пластикових ящиків це малі габарити які займають мало місця. Отже витрати кожної транспортування овочів,фруктів,м’яса,риби є економним вкладенням ніж в інших ємностях.

Ящик для заморозки рыбных и мясных продуктов 600x400x200
Ящик для заморозки рыбных и мясных продуктов

Ящик для пищевых продуктов 600х400х200
Ящик для пищевых продуктов 600х400х200

Ящик 600х400х200 перфорированный со СПЛОШНЫМ ДНОМ
Ящик 600х400 х 200 перфорированный со СПЛОШНЫМ ДНОМ

Тому економність у перевезенні такої тари не залежні від відстані і абсолютно в усіх випадках є не замінної пластмасової тарою. Ящики для заморожування продукції володіють безліччю позитивних сторін перед іншими ємностями при цьому маючи ряд великих можливостей застосування.

Купити Ящики для заморожування продукції Іршава і змінити в логістиці, є досить вигідним рішенням для вашого магазину тим самим скоротить витрати вкладень. Так само ящики гранично задовольнять всі ваші умови при вантажоперевезення або переміщення по складу.

Пластикові ящики, володіють потрібними сертифікатами, зовсім не небезпечна у використання, з цієї причини присутність ємності застосуванні можна не турбуватися за збереження товару.

Виходячи з перерахованого вище, можна зробити підсумок, що застосування пластикового скриньки для заморожування продукції Іршава в аграрному господарстві, логістики та комерції є достатньо надійною і майже безпрограшний вигляд покупки.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Shopping cart

close