Ящики для ягоди Самбір Ящик для овочів

Ящики для ягоди Самбір

З метою зберігання речей, харчових продуктів, рідин, сумішей та матеріалів дуже часто використовуються Ящики для ягоди Самбір, мають різні характеристики. На промислових підприємствах і в супермаркетах такі вироби просто незамінні, оскільки Ящик для овочевої продукції дозволяє не тільки забезпечити грамотне вміст продукції на складі, але і здійснити його транспортування з однієї точки на іншу.

Ящик для ягід пластиковий, що виготовляються нашою компанією, може мати перфоровану або суцільну структуру. Перфоровані моделі зазвичай використовуються для зберігання плодово-ягідної продукції,м’яса,риби,овочів,фруктів,грибів а ось суцільні моделі мають більш широку область застосування. Ящики для плодово-ягідної продукції згодяться як для промислового, так і для приватного використання.

Порожні Ящики для ягоди Самбір займають мінімум місця у складському приміщенні, оскільки їх можна встановлювати один на одного, використовуючи для надійного закріплення конструкцій спеціальні пази.
Екологічні пластикові контейнери для дрібної і крупної ягоди і Ящики для плодово-ягідної продукції виконані з нетоксичних полімерних матеріалів. Ящик для овочів залишається міцним, і зберігає свої характеристики при температурі від -37 до +110 °C.

Спеціальна перфорована структура пластикових ящиків не дає плодово-ягідної продукції,м’яса, ковбасних виробів, овочів і фруктів зіпсуватися в дорозі. При зберіганні такі ємності також забезпечують достатню циркуляцію свіжого повітря.

Переваги пластикового ящика або Ящик для ягід:
довговічність і практичність;
відповідність санітарно-гігієнічним нормам;
легкість пластикових ящиків і контейнерів в поєднанні з їх міцністю;
приємна вартість виробів.
Доступне технічне обслуговування.
Можливість дезінфекції.
Стійкість до механічного впливу.
Ударостійкість.
Морозостійкість.
Простота експлуатації.

Більшість пропонованої пластикової продукції ми виробляємо самі. Тому ми можемо гарантувати високий контроль якості пластикових харчових ящиків і встановлювати на них демократичні ціни. Універсальні пластикові відра також можуть бути використані з метою зберігання різних речовин або продуктів. Ці та інші вироби ми продаємо як оптом, так і вроздріб.

Купивши Ящики для ягоди Самбір, пластикову тару для овочів і овочевої продукції виробництва “ПромТара”, ви маєте гарантію збереження при замороженні і транспортування овочів в пластикових харчових ящиках, сертифікат якості, сервісне обслуговування.Зберігати овочі в пластикових харчових ящиках можливо при будь-якій вологості і низькій температурі.Замовити та дізнатися ціни на Ящики для овочів або Ящики для ягоди Самбір, можливо по телефону +380981342323.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Shopping cart

close