+38(098) 134 23 23

Ящики для винограду

Раздел: Статьи. Новости /  Дата: 4 марта, 2017 в 21:41 /  Просмотров: 36

Ящики для винограду

Ящики для винограду – це міцна і довговічна тара для зберігання харчових продуктів, яка так само легко використовується для перевезення винограду, ягід, фруктів, овочів, зелені, напівфабрикатів, кондитерських виробів, м’яса, риби, картоплі, ковбасних виробів. Харчові Ящики пластикові є багатооборотної пластикової ємністю, яка використовується для транспортування товару до місць продажу та зберігання продукції на складі до моменту реалізації.
А так є незамінними для оптимізації процесу реалізації Ящики для винограду. Пластикові ящики володіють великою перевагою в порівнянні з іншими видами тари. Завдяки своїй структурі ящики із пластику йдуть далеко вперед за показниками маси при рівних габаритах порівняно з іншими видами матеріалів як з металу, що полегшує виконання операцій при виробництві ягід і виноградів.

Ящики із пластику можуть мати практично будь-яку форму як пряму так і конусну, що дозволяють знизити до мінімуму відсоток браку на виробництві. Також, це дає можливість найбільш легкого догляду за ящиками для виноградної продукції і ягід. Безсумнівно, достатня легкість і ідеальна форма пластикових тар дозволяє прискорити процес виробництва.

Ящики для винограду так само використовуються у фермерських господарствах,в теплицях,магазинах
для зберігання,пакування і транспортуй врожаю.Харчові Ящики для винограду виготовлені з екологічно безпечного поліпропілену, мають безліч переваг:
Швидка окупність
Довговічність в експлуатації
Зручні у транспорті
Стійкі до високих і низьких температур
Добре очищаються від забруднення.

Неможливо не враховувати естетичну складову, адже цей вид ємності може бути використаний не тільки на виробництві, але і безпосередньо в реалізації, а застосування пластикових ящиків може зробити продукт найбільш привабливим і цікавим для споживача, так як свіжі ягоди смородини або винограду викладені в своєрідно і креативно виконаному ящику завжди викличуть зацікавленість у відвідувачів торговельних центрів.

Ящики для винограду дозволяють не тільки прискорити процес виробництва та реалізації продукту, однак і дають можливість зберегти, адже пластикові матеріали економічніше інших видів матеріалів, а крім того досить надійні, що дозволяє зменшити виплати на амортизацію засобів виробництва.
Вам необхідні пластикові ящики для зберігання винограду і ягід? В такому випадку звертайтеся в нашу компанію «ПромТара». Тут ви зможете придбати дану продукцію за приємними цінами, адже ми є не тільки продавцем, але й виробником цього товару.

УжасноПлохоНормальноХорошоОтлично (голосов: 1, в среднем: 5,00 из 5)
Загрузка...

Рекомендуем наши товары

Категории товаров

Товары

  •   +38(098) 134 23 23
  •   Украина
  •   prom-tara@mail.ua
Тема создана проектом www.wp-city.ru Создание индивидуального дизайна для Вас!