Ящики для полуниці

Ящики для полуниці

Ящики для полуниці забезпечує тривале зберігання продуктів, а так само зберігає їх свіжість, що дозволяє використовувати його для будь-яких видів товарів. Ящик перфорований, де дно суцільне, гратчасті стінки-перфоровані являє собою оптимальний засіб для упаковки, яка здатна надійно зберегти продукт від різних пошкоджень при транспортуванні.
Основні переваги:
– Зручна сучасна конструкція, яка дозволяє штабелювати до 10 ящиків у висоту;
– Багатофункціональність і багато оборотність;
– Висока міцність пластикової тари;
– Різні кольори і розміри – гарантія того, що ви залишитеся задоволені;
– Витримує великий мінус при повній заморозки продуктів.
Виготовлений з високого поліпропілену, який відрізняється тривалим терміном експлуатації.

Наші Ящики для полуниці, овочів, птиці та риби використовують для зберігання картоплі, буряків, цибулі, моркви, огірків, яблук, груш, слив і для ягід, винограду, смородини.

Виготовляємо широкий асортимент ящиків багатооборотних з пластику відмінної якості для різних цілей для транспортування і зберігання. На нашому сайті найвигідніші ціни в Україні. Купити пластикові Ящики для полуниці можна від 10 шт.

Пластикові ящики для полуниці 600х400х200 перфорований – універсальна ємність для зберігання, перевезення будь-яких продуктів. Зберігати овочі в таких пластикових ящиках можна при будь-якій температурі і вологості. Ящики виготовляються для полуниці з поліетилену високої щільності.
Така технологія дозволяє експлуатувати харчові ящики тривалий час і з легкістю витримують будь-які перепади температур від -37 до +110 градусів.

А також Ящики для полуниці при транспортуванні можуть укладатися штабелями в кілька ярусів. Порожні контейнери складаються один в один, що робить їх укладання і зберігання більш компактним. Застосування таких пластикових ящиків знижує витрати на упаковку і тару, яку використовують при транспортуванні продукції.

Використання пластикової тари дозволяє різко знизити витрати на упаковку і транспортування продукції від постачальника до споживачів.  Вам більше не доведеться довго шукати якісні харчові ящики, які зручні для зберігання і перевезення харчової продукції, а також і не харчових товарів. У нас надані ящики різних модифікацій як перфоровані, так і з суцільним дном або повністю цільні.

В умовах жорсткої конкуренції Ящики для полуниці 600х400х200 перфорований КУПИТИ у нашому інтернет магазині «ПромТара» можна за конкурентною адекватною ціною, а зовнішній вигляд і зручність використання ящиків приємно здивує Вас.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Shopping cart

close