Ящики для персиків

Ящики для персиків

Сучасні Ящики для персиків, виготовляється з полімерних матеріалів, серед яких є найкращим поліетиленом низького тиску високої щільності. Такий вид ємності має легку і гладку поверхню з високою зносостійкістю і вантажопідйомністю нової тарою для овочів, а так само фруктів і ягід – це не тільки основні переваги сучасної ємності для персиків і фруктів, а також вони дуже зручні для використання в льохах для тривалого зберігання або при збиранні врожаю на дачних ділянках і заміських будинках.

Ящики для персиків можна віднести до спеціального устаткування, який дуже часто використовується в харчовому виробництві або торгових центрах. Такий вид контейнера проводитися як з первинного, так і вторинного поліетилену і може експлуатуватися протягом тривалого періоду часу. Ящик харчової відмінно піддається санітарній обробці і дезінфекції, тим самим добре миються і тому є ідеальної тарою для зберігання і перевезення різних видів продукції. Також ящик пластиковий неймовірно зручний і для сушіння або заморожування свіжих продуктів, завдяки тому, що мають перфорацію з боків.
Цей вид Ящиків 600х400х200 для персиків володіє рядом чудових експлуатаційних характеристик, в число яких входять наступні:

Безпека використання,
Можливість штабелювання,
Зручність в транспортуванні,
Багаторазовість застосування,
Використання в широкому температурному діапазоні – від -30 до +80,
Надійність та міцність.
Додаткові особливості скриньки 600x400x200:

Перфоровані стінки забезпечують доступ повітря і допомагають уникнути пліснявіння і гниття харчових продуктів;

– посилений каркас, додаткові ребра жорсткості і армоване дно дозволяють стійко стек ящики один на одного;
– збільшений термін служби скриньки 600x400x200 до 3 років;
– виготовлений з якісних полімерних матеріалів з підвищеною морозостійкістю;
– зручні ручки для навантаження-розвантаження на транспорт і переміщення ящиків вручну;

Головною перевагою, яким володіють наші Ящики для персиків це не тільки широка сфера застосування, а так само довговічність і морозостійкість. Вам більше не доведеться довго шукати якісні харчові ящики, які зручні для зберігання і перевезення харчової продукції, а також і не харчових товарів. У нас надані ящики різних модифікацій як перфоровані, так і з суцільним дном або повністю цільні.

Ящики для персиків можна купити без утруднень і максимально вигідно придбати в нашій компанії «ПромТара». Даний вид продукції представлений у нас в асортименті, і кожен клієнт може обрати найбільш оптимальний для нього тип ящиків.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Shopping cart

close