+38(098) 134 23 23

Ящики для огірків

Раздел: Статьи. Новости /  Дата: 10 января, 2017 в 11:40 /  Просмотров: 61

Ящики для огірків

Ящики для огірків — це найкращий вид для зберігання і транспортування часниковою продукції. Високоякісно виготовлений ящик для часнику з пластмаси надійно захистить Ваш вантаж від механічного впливу і погодних умов. Ящики для огірків мають широкий спектр використання, який дає можливість, зберігати різноманітні овочі або фрукти при цьому зберігаючи їх свіжість і товарний вигляд.

Поліетиленові (пластмасові) Ящики для огірків користуються великою популярністю не лише з числа реалізаторів на ринках і торгових центрах, але і у людей, яким такий спосіб збереження овочів будинку або в квартирі може здатися на перший погляд більш підходящим. Насправді пластмасові Ящики для огірків і овочів досить практичні.

Продукти харчування в них добре зберігаються завдяки присутності вентиляційних отворів. Головна перевага, якою володіє пластиковий ящик для огірків дане її багатофункціональність. Ви зможете вільно зберігати і перевозити в ній майже будь-які продукти харчування. При своїй легкості і порівняльної невибагливості у догляді пластикові ящики демонструє себе як міцна і міцна тара. А так само володіють кращими характеристиками для збереження овочів, фруктів, ягід:
— Харчові контейнери мають перфорацію внизу і з боків;
— Пластикові ящики оснащені ручками, для того щоб комфортно було вантажити і брати з них овочі;
— Пластмасові контейнери витримує широкий діапазон температур, так як виготовлені з високої якості пластмаси і витримують сильну заморозку або літню спеку;
— Такий вид ємності багаторазовий, її можна застосовувати багато сезонів поспіль.

Харчові ящики для огірків значно спрощують навантаження, розвантаження і доставку продукту. Подібні ящики вважається малогабаритними і екологічним видом для тепличних господарств і власників дачних ділянок. Легкість застосування, невелика вага і можливість штабелювання в ярус це лише невеликий перелік переваг, якими володіють пластикові ящики. Вони чудово підійдуть для тих, хто віддає перевагу розумна економія, висока якість і ергономічність. І, звичайно, забезпечує схоронність продукції у свіжому вигляді. Якщо ви хочете купити Ящики для огірків максимально вигідно і швидко, дзвоніть нам прямо зараз!

УжасноПлохоНормальноХорошоОтлично (голосов: 1, в среднем: 5,00 из 5)
Загрузка...

Рекомендуем наши товары

Тема создана проектом www.wp-city.ru Создание индивидуального дизайна для Вас!