Ящики для малини

Ящики для малини

Ящики для малини – це не тільки універсальна тара, а так само надійна і міцна упаковка для будь-яких продуктів. Особливо коли ми стикаємося при роботі з фруктами або ягідної продукції потрібно ящики, які зможуть виконати великий спектр завдань щодо її зберігання та перевезення. І саме тому пропонуємо самий надійний варіант як Ящики для малини, які є найкращим варіантом для експлуатації в цій сфері.

Основним параметром полімерної тари є калиброваность по вазі. З яких причин наша фірма радить вам використовувати безпосередньо наші Пластмасові ящики для малини? Внаслідок того те що наші Ящики для малини можливо застосовувати в різних підприємствах, це можуть бути фірми, які спеціалізуються овочами, рибної, молочної і м’ясної продукції. У нас ви знайдете пластмасові ящики для овочів і фруктів, для зберігання сировини та напівфабрикатів і багато іншого.

На сьогоднішній день складно уявити будь-яке виробництво, особливо харчове, без цього простого, однак абсолютно незамінною ємності харчової ящик. У нашому каталозі передбачаються до купівлі Ящики для малини і для вирішення безлічі завдань: переміщення, транспортування, доставки і зберігання різних товарів і вантажів. Це, зокрема:

Кондитерські та хлібні ящики.
Хлібобулочні та хлібні лотки.
Овочеві та фруктово-ягідні контейнери.
Ящики для овочів і зелені.
Ящики для м’яса, ковбасних виробів, морепродуктів, риби.
Контейнери для молока, молочних продуктів,
Ящики Суцільні і перфоровані,
Ящики штабельовані, конусні, зі зливними отворами.

Тепер розглянемо, які є види харчових скриньок і їх основні особливості.

Основною відмінністю наших пластикових ящиків полягати в їх зовнішньому виготовлення. Ящики для малини виробляються повністю перфорованими, з неповною перфорацією, а так само повністю цільні.

Харчові ящики з отворами застосовуються для повної заморозки продукту, так як наявність отворів на дні і по боках забезпечує легкий доступ холодного повітря до продуктів, і завдяки цьому вони заморожуються рівномірно. Цілісні ящики більше підійдуть для тривалого транспортування і збереження рибних і м’ясних продукції в морозильних камер для того, щоб при їх відтаванні накопичилися рідина не протікала, а так само не забруднювала перебуває поруч продукт.

Експерти нашої фірми «ПромТара» радять Вам не витрачати власний час, а зупинитися на продукції, що виготовляється нашою фірмою і купити Ящики для малини за найбільш вигідною ціною в Україні.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Shopping cart

close