Ящики для кондитерських виробів

Ящики для кондитерських виробів

Ящики для кондитерських виробів – це сучасні харчові ящики, які дозволяють зберігати смакові якості кондитерських виробів тривалий час. У теперішній час найбільш поширена пластикова тара, яка часто стала використовуватися для перевезення та зберігання хлібобулочних виробів, а також для швидкопсувних продуктів. Завдяки універсальним харчовим скриньок забезпечується безперервні доставки:

  • ягід ( чорниці, брусниця, ожина, суниця, калина, полуниця, журавлина, агрус, малина, смородина, горобина, черешня, чорниця, шовковиця, шипшина)
  • фрукти (сливи, абрикоси, айва, алича, ананас, апельсин, банани, виноград, гранат, груша, інжир, ківі, лимон, мандарин, персик, яблука)
  • овочів ( перець солодкий, боби, горох, кабачок, капуста броколі, картопля, кукурудза, цибуля, морква, огірок, пастернак, редька, редис, буряк, помідори, топінамбур, хрін, часник, квасоля, баклажан) і будь-якої іншої продукції до кінцевого споживача.

Переваги пластикових ящиків для кондитерських виробів полягає в тому, що ці ємності є невід’ємною частиною харчового виробництва, саме тому до цих виробів пред’являються найжорсткіші вимоги щодо якості та безпеки. Основна частина харчових ящиків виготовляється з пропілену, тому здатна експлуатуватися протягом тривалого часу.

В процесі виготовлення Ящики для кондитерських виробів піддаються спеціальної санітарної обробки з наступною дезінфекцією. Пластикові ємності зручно мити навіть звичайною водою. Даний вид тари зручно використовувати для перевезення і зберігання, сушених або заморожених продуктів, так як мають перфоровані отвори з боків і на дні самого ящика, що тим самим забезпечують необхідну вентиляцію для продукту.

Ящики для кондитерських виробів мають ряд істотних переваг у порівнянні з дерев’яними або картонними ящиками і це:

По-перше, це гігієнічність. Пластикова тара не пропускає вологу, виключає можливість життєдіяльності в ній комах і грибків (як наприклад, в дерев’яній тарі). Пластикові ящики, при необхідності просто помити та продезінфікувати, чого не скажеш про тарі, виготовленої з дерева і картону. Крім цього в тарі з дерева можуть бути качалки, задирки, цвяхи, які можуть потрапити у продукти харчування або ж травмувати робітників, а це – неприпустимо.

По-друге – практичність, довговічність і рішення проблем зі зберіганням хлібобулочних виробів, а саме з плесневением і передчасним очерствением хліба. Адже перфорована поверхня пластикових ящиків дозволяє уникнути плісняви поверхні хлібобулочних виробів і продовжити термін їх зберігання. Більш того, перфорація є незамінною при транспортуванні гарячої випічки, дозволяє їй позбавитися від зайвої пара, що гарантує свіжість продукту.

По-третє, ящики із пластику не деформуються, як дерев’яні (при підвищеній вологості – розбухають, а при високих температурах – всихають), не мнуться, як картонні, не іржавіють і не розходяться по швах, як металева тара.

По-четверте, незаперечною перевагою, пластикових ящиків є можливість їх укладання, тобто встановлення ящиків один на одного. Це дозволяє значно заощадити простір на складі або в приміщенні магазину.

Не упускайте можливість Купити Ящики для кондитерських виробів надзвичайно вигідними цінами у нас на сайті « ПромТара»! Телефонуйте нам прямо зараз за телефоном 0981342323 в будь-який зручний день тижня, щоб оформити замовлення!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Shopping cart

close