Ящики для грибної продукції Бердянськ Ящик для овочів

Ящики для грибної продукції Бердянськ

Багатофункціональні і практичні Ящики для грибної продукції Бердянськ користується великою популярністю. Без цих Ящиків для грибної продукції сьогодні складно собі уявити організацію виробничої, торговельної або складської діяльності. В асортименті представлені Ящики пластмасові для грибної продукції з суцільними і перфорованими стінками, які вироблені з високоякісних і абсолютно безпечних матеріалів. Завдяки відмінним якісним характеристикам даний вид тари як Ящик для грибної продукції пластиковий 600 x 400 x 200 перфорований широко використовується для зберігання і транспортування таких товарів:
сипучих і твердих речовин
овочів і фруктів
харчової продукції
нехарчових виробів
Універсальні і спеціалізовані Ящики пластмасові для овочів можуть застосовуватися для зберігання рибних продуктів, м’яса, зелені,грибів,фруктів і овочів. Примітно, що сучасні ящики із пластику відповідають всім найсучаснішим вимогам по безпеці, тому немає причин турбуватися про шкідливих виділеннях з пластмаси.

Головною перевагою пластикової тари є доступність. Адже пластмаса (полімер) набагато дешевше металу або дерева, а сам процес виробництва легше і швидше. Наприклад, металеві ящики потребують в декілька разів більше часу на виробництво, ніж виробництво ящики з полімерних матеріалів.

Ящик овочевий пластиковий 600 x 400 x 200 перфорований для овочів і фруктів Промтара має ще одну незаперечну перевагу — він може служити без додаткового покриття. Якщо метал без фарбування досить швидко почне іржавіти, то пластиковій тарі це не загрожує. А нанесення додаткового покриття на метал вимагає додаткових витрат при виробництві. До того ж будь-яка подряпина або тріщина в лакофарбовому покритті призведе до початку руйнування металу, а це означає або низький термін служби або додаткові витрати на фарбування.
Сучасні Ящики для грибної продукції Бердянськ дуже легкі та зручні у використанні. Ящик для грибної продукції мало важить і може мати ергономічну форму і складатися один в одного.

З низькими температурами Ящики пластмасові для овочів справляються досить успішно і цілком можуть слугувати тарою для заморожених продуктів.В наявності представлені три типи пластикових ящиків: повністю перфоровані; дно – суцільне, стінки перфоровані; повністю суцільний.

Якщо вам необхідні Ящики для грибної продукції Бердянськ, то пластикові ящики — це саме те, що вам потрібно! Низька ціна, висока якість і відмінні експлуатаційні характеристики, порадують вас і надійно збережуть вашу продукцію.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Shopping cart

close