Ящики для буряків

Ящики для буряків

Незважаючи на те, що в даний час багато хто воліє використовувати ящики для буряків, цілком зроблені з фанери, або комбіновані, з деревним дном і фанерними стінками, затребуваність пластикових ящиків ніяк не зменшується. Пластмасову ємність часто застосовують у державних фірмах, так як сформувалася стійка думка, що це найбільш міцна і зносостійка упаковка.

Ящики для буряків вироблена з пластмаси – один з найбільш загальнопоширених типів упаковки і транспортування овочів, фруктів і ягід, яку виробляє компанія ПромТара. Призначення подібних ящиків – зберігання і транспортування буряку на тривалі відстані. Ємність оснащена ручками і вентиляційними отворами з боків.

Переваги бурякового скриньки:

Підвищена надійність за результат гнучкої пластмаси, який дає можливість готової тарі
витримувати значні перевантаження (ящичок вміщує 20 кілограм буряка);

Особлива конструкція (відсутність кришки, невелика висота, міцне дно, ручки), дозволяющая
легко здійснювати навантаження ящиків і їх розвантаження;

Екологічність (ящики виготовляються з не небезпечного для продукту і людини матеріалу);

Приваблива вартість (собівартість виготовлення пластмаси низька, то що забезпечує її загальнодоступність).

Компанія «ПромТара» пропонує великий перелік ящиків для буряків та овочів, вироблених з якісного пластику у відповідності з міжнародними стандартами. У нашому каталозі ви знайдете вироби, які можливо застосовувати не лише для вирощування та складування різних культур, однак і для зберігання продукту!

Сучасний ринок пропонує величезний вибір харчових ящиків для складування сільськогосподарських культур, але все ж найбільшим попитом користуються безпосередньо ящики з пластмаси. Це пов’язано з тим, що вони володіють повним комплексом переваг, серед яких:

висока вантажопідйомність,
можливість тривалого зберігання кожної продукту,
екологічна безпека кожного ящика,
естетичний зовнішній вигляд,
простота утилізації.

Саме з цієї причини пластикові ящики для зберігання буряків користуються попитом у дачників, продавців і постачальників сільськогосподарського продукту. У них можна зберігати і виростити розсаду, цибулинні рослини і в тому числі і печериці. З таких ящиків можна організувати малогабаритну і ергономічну систему стелажів.

Фірма “ПромТара” виробляє і реалізує ящики для буряків і для абсолютно всіх різновидів ягід, фруктів і овочів. У пластикових ящиках подібна продукція добре зберігається, довгий час і ніяк не погіршується через результату доброї вентиляції і не втрачає привабливий зовнішній вигляд.

Вам потрібен зручний і міцний ящик для буряків? Ви можете вибрати і придбати його у нас!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Shopping cart

close