+38(098) 134 23 23

Ящик для риби Свалява Тара для риби

Раздел: Статьи. Новости /  Дата: 8 декабря, 2016 в 15:12 /  Просмотров: 31

Ящик для риби Свалява

Хочете, щоб риба не втратила своєї натуральності?Хочете, щоб при транспортуванні нічого не змінилося, не розсипалося?Потрібен помічник на складі, в коморі?Будь ласка! Ящик для риби Свалява Тара для риби!
Практичність при транспортуванні, зручність зберігання рибної продукції, можливість для відміток, нумерації, легка очіщаемость – все це якості тари, які представлені в нашому інтернет магазині «ПромТара». Пропонується великий асортимент з можливістю придбати пластикові ящики для риби необхідного призначення. Виготовлені з екологічно чистого матеріалу, мають тривалий термін експлуатації. Ящик для риби Свалява Тара для риби – це незамінний варіант для складу, магазину і для приватного використання.

Якісну доставку і збереження продукції забезпечує пластиковий ящик для рибної продукції, з великим вибором різних моделей. У них міцний каркас, зручні ручки, і загальні переваги:

Зносостійкість. Використовуються як багатооборотна тара, при цьому, не втрачаючи свої експлуатаційні характеристики.

Вологостійкість. Стійкі до вологи, впливу навколишнього середовища.

Простота у догляді. Легко мити.

Широкий діапазон використання. Для промислового напрямку, для продуктів харчування.

Невелика вага. Досить легкий. Перфорації в конструкції полегшує конструкцію.

Зручність зберігання. Не боїться атмосферних опадів, можна зберігати на відкритих площах.

Економія простору для складування. Вертикально штабельований.
Саме ці переваги характерні для пластикової продукції. У порівнянні з іншими, — це ще й краща ціна рибних морозостійких пластикових ящиків.

Звернувши увагу на різні варіанти: суцільні, перфоровані, легкі, середні, міцні, з різними обсягами та відмінні функціональні властивості. Пластикові ящики для фруктів, грибів і овочів,риби,м’яса будуть прекрасним вибором.

Продукція «ПромТара» відповідає всім сучасним вимогам, пройшла сучасну сертифікацію, довговічна, багатофункціональна, не гнеться, не мнеться. І тільки купивши Пластикові ящики для риби,м’яса,фруктів, овочів і грибів Ви переконаєтеся у відмінних якостях та ефективності її експлуатації.

Будь-який товар потребує правильної упаковці, а Ящик для риби Свалява або Тару для риби – найкращий варіант. Надійним помічником стане випробувана, багатофункціональні пластикові ящики для рибної продукції.

Пластикові ящики для риби,м’яса,овочів і фруктів – правильне зберігання та транспортування без втрат!

З нами Ви можете придбати Ящик для м’яса і риби у Свалява, Ужгород, Мукачеве, Запоріжжя, Івано-Франківську та інших містах України.

Пластиковые ящики для рыбы,мяса,овощей и фруктов – правильное хранение и транспортировка без потерь!

С нами Вы можете приобрести Ящик для мяса и рыбы в Свалява, Ужгороде, Мукачево, Запорожье, Ивано-Франковске и других городах Украины.

УжасноПлохоНормальноХорошоОтлично (Еще нет голосов, оставьте первым)
Загрузка...

Рекомендуем наши товары

Категории товаров

Товары

  •   +38(098) 134 23 23
  •   Украина
  •   prom-tara@mail.ua
Тема создана проектом www.wp-city.ru Создание индивидуального дизайна для Вас!