Ящик для овочів Дрогобич Ящики для овочів

Ящик для овочів Дрогобич

Приділяючи особливу увагу якості продукції, ми не забуваємо і про ведення зваженої цінової політики. Оптовим і роздрібним покупцям ми завжди готові запропонувати до придбання Ящик для овочів Дрогобич недорого — за максимально доступними розцінками. При цьому ви можете не сумніватися в надійності і безпечності використання тари для харчових продуктів.
Плануєте купити Ящики пластмасові для овочів в Дрогобичі чи шукаєте зручну тару для вирощування розсади? Ящик овочевий пластиковий 600 x 400 x 200 перфорований для овочів і фруктів Промтара з полімерних матеріалів різного розміру та об’єму, представлений в нашому каталозі, допоможе забезпечити зручність в проведенні садово-городніх робіт і в процесі збирання врожаю, дозволяючи здійснювати всі необхідні дії з максимальним комфортом.
Вигідна ціна пластикових ящиків зовсім не скасовує їх інших переваг. Адже такий Ящик для овочевої продукції відрізняється:

• різноманіттям застосування — його використання обмежується лише вашими власними уподобаннями;

• зручністю у складуванні та транспортуванні — порожні Ящики пластмасові для овочів, складені разом, не займають багато вільного простору, а вміщені в них продукти можна без побоювання транспортувати і зберігати;

• компактністю і здатністю витримувати високі навантаження;

• практичністю — Ящики для заморожування продукції, призначені для зберігання конкретних видів продукції, дозволяють домогтися найбільш раціонального їх розміщення на складах і в торгових точках.

Вам потрібен якісний Ящик для овочів Дрогобич? Звертайтеся, і придбайте Ящики для заморожування продукції в будь-якій необхідній кількості зручним для вас способом на сайті або зі складу компанії.

В каталозі ви знайдете різні різновиди пластикових ящиків. Між собою вони відрізняються за показниками термостійкості, несучої здатності та механічної міцності. Для зручності клієнтів товари розподілені на категорії, відповідні рекомендованої сфері застосування виробу. Скориставшись пропозиціями нашій компанії, ви можете придбати:

Ящики для риби

Ящики для м’яса

Ящики для молочної продукції

Ящики для овочів

Ящик для плодово-ягідний

Ящики для винограду

Ящики для огірків і помідорів

Ми виробники, ціна без торгових націнок! Купуйте Ящики для заморожування продукції оптом та в роздріб, Надаємо гарантію, сертифікат, доставка. (098) 134-23-23 Купити недорого Ящик для овочів Дрогобич у нашому інтернет магазині “ПромТара” ви зможете цілий рік!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Shopping cart

close