Снігові лопати. Лопати для прибирання снігу

Снігові лопати. Лопати для прибирання снігу

Снігові лопати – ручний інструмент для роботи (копання, розчищення, перенесення) з грунтом, що представляє собою лоток (полотно), насаджене на рукоять (держак).
Лопата для прибирання снігу використовується для очищення пішохідних тротуарів, територій біля будинку і гаража в зимовий період.

Вона легше, ніж совкова, тому працювати тривалий час з нею зручніше. У нашому магазині представлений великий асортимент снігових лопат: з держаком, без держака, зі знімним держаком, а також пластикові та алюмінієві снігоприбиральні лопати, ручні движки і скрепери.

Лопата для уборки снега с пластиковым черенком 370х340 мм
Лопата для уборки снега с пластиковым черенком 370х340 мм

Лопата для снега с пластиковым черенком 370×430 м
Лопата для снега с пластиковым черенком 370×430 м

Лопата для снега с пластиковым черенком 560х390 мм
Лопата для снега с пластиковым черенком 560х390 мм

Види лопат для снігу

  • Класична лопата снігова складається з ковша і держака. За держак інструмент утримується в руках, а в ківш, розмір якого становить приблизно 35 см, збирається сніг, ці лопати важать близько 1,5 – 2 кг.
  • Скрепер використовується, коли необхідно прибрати великий обсяг снігу. Ширина ковша досягає 75-100 см. Рукоятка у скрепера виконана таким чином, щоб інструмент було зручно триматися двома руками. Таку лопату не потрібно піднімати, а сніг просто зсувається в замет, найчастіше таку її також називають ручним двигуном для снігу.

Які параметри враховувати при виборі?

  • Матеріал робочої частини. Снігоприбиральна лопата може бути пластикова (морозостійка), алюмінієва або з ковшем з нержавіючої сталі. Пластикова снігова лопата дуже легка, часто з алюмінієвою окантовкою, що істотно знижує її знос і захищає від пошкоджень. Металеві і алюмінієві лопати для снігу ще більш довговічні.
  • Форма ковша – найбільшу робочу поверхню має прямокутна лопата для прибирання снігу, в каталозі також є моделі із закругленою формою ковша. При покупці зверніть увагу на снігові лопатис бортиками, які особливо зручні під час розчищення ділянки.
  • Держак. Пластиковий держак робить лопати для снігу легкими, вони важать майже як автомобільні або складні снігоприбиральні лопати – 1,2 кг. Дерев’яний важче: з ним вага інструменту досягає 1,5 – 1,7 кг. Такий держак виготовляється з твердих порід деревини. Великою популярністю користуються снігові лопати з держаком з алюмінієвого сплаву: цей метал не іржавіє, тому ресурс інвентарю набагато більше, ніж у інших моделей з дерев’яним або пластиковим держаком.

У нашому магазині можна купити снігові лопати зі знімним або незнімним держаком, а також окремо робочу частину (якщо держак вже є). Оформити замовлення можна через форму покупки на нашому сайті – тепер це можна зробити за пару секунд, після чого з вами зв’яжеться наш менеджер.

Дізнатися ціни на лопати для снігу, прочитати відгуки покупців і задати питання ми можете на сторінці цікавить вас товару. Ви також можете отримати додаткову консультацію або зробити замовлення, зателефонувавши нам за безкоштовним телефоном.
Ми використовуємо транспортні фірми здійснюємо доставку товару по всій Україні, включаючи Київ.

НОВА ПОШТА

МістоАдресаОбмеження ваги
КиївВідділення №1: вул. Пирогівський шлях, 135

Відділення №2: вул. Бережанська, 9 (Оболонь Лугова)

Відділення №3: вул. Калачівська, 13 (Стара Дарниця)

Відділення №4: вул. Кричевського, 19, м. Житомирська (Святошин)

Відділення №5: вул. Федорова, 32 (м. Олімпійська)

Відділення №6: вул. Миколи Василенка, 2 (метро Берестейська)

Відділення №8: вул. Щекавицька, 46 б (Поділ)

Відділення №9: пров. В’ячеслава Чорновола, 54а (р-н Жулянського мосту)

Відділення №13: вул. Оранжерейна, 3 (метро Дорогожичі)

Відділення №15: вул. Малинська, 18 (Новобіличи)

Відділення №16: просп. Московський, 16а (м. Петрівка)

Відділення №17: вул. Новокостянтинівська, 22/15

Відділення №18: вул. Молодогвардійська, 22 (Чоколівка)

Відділення №19: вул. Сулеймана Стальського, 23 (Авторинок)

Без обмежень

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Shopping cart

close