Стелажі для метизів з ящиками в Тернополі під метиз

Стелажі для метизів з ящиками в Тернополі під метиз – це універсальне складське або торгівельне обладнання, яке має безліч переваг перед іншими видами лотків, способами зберігання та ефективної презентацією товару.

Пластикові ящики, якими обладнані металеві напрямні, легко миються, забезпечують вільний доступ до деталей, доступні в різних варіантах кольору і об’єму.

Переваги використання метизних ящиків

Застосування метизних стелажів допомагає вирішити відразу кілька питань:

Стелажі для метизів з ящиками в Тернополі під метиз
Ящики під метиз
  • поліпшити зовнішній вигляд торгового залу;
  • оптимізувати простір, використовувати його по максимуму;
  • сортувати дрібні предмети;
  • забезпечити вільний доступ до вмісту ящика як працівникам, так і клієнтам;
  • ефективно презентувати свій товар на виставці, провести рекламну кампанію.


Сфера експлуатації метизних стелажів в Тернополі широка. Це медицина (аптека і склади, оптові точки), СТО, торговельні зали по реалізації будь-яких дрібнокаліберних предметів (інструмент, металовироби та інше). За подібними полками простий догляд, а тому легко дотримуватися санітарно-гігієнічних норм.
Ціна метизного стелажа багато в чому залежить від кількості поставляються в комплекті скриньок, їх розміру та об’єму, висоти конструкції і її різновиди, інших технічних особливостей полки.
Контейнери виготовляються з пластика і мають підвищений рівень жорсткості ребер. А тому витримують навіть повне завантаження при максимально допустимому обсязі.


Стелажі для метизів з ящиками в Тернополі під метиз їх різновиди і комплектація

Купити метизні стелажі можна різної конфігурації. В залежності від власних уподобань або завдань, які потрібно вирішити на підприємстві. Для зберігання, транспортування та використання дрібних деталей різних видів. Застосовуються конструкції з невеликими ящиками (наприклад, лотки 703 розміром 50 * 100 * 90 мм).
А для більш великих деталей, ніж металовироби (наприклад, інструменту) підійдуть лотки конфігурації 700 (200 * 210 * 350 мм), 701 (125 * 145 * 230 мм) та інші.
Самі по собі метизні стелажі бувають стаціонарними і мобільними. У першому варіанті головне – надійно зафіксувати полку на стіні або підлозі за допомогою кріпильних матеріалів. Мобільні полки потрібні в рухомому стані – їх можна перевозити на будь-які відстані завдяки невеликим коліщаткам з підвищеним рівнем амортизації.
Замовити будь-який вподобаний варіант полки можна безпосередньо у виробника. Термін поставки товару складає всього 1 день з моменту покупки. Доставка можлива в будь-яке місто України.

 

Shopping cart

close