Стелажі для метизів з ящиками в Рівному під метиз

Стелажі для метизів з ящиками в Рівному під метиз застосовуються для оптимізації роботи складу та торгового залу. Функціональність, різноманітність моделей і ящиків. Простота монтажу і інші плюси роблять стелажі універсальним устаткуванням, вживаним в різних напрямках підприємницької діяльності.
Багато фабрик і магазини стикаються з проблемою ефективної сортування дрібних деталей. І їх подальшого зберігання без змішування між собою, з умовою забезпечення вільного доступу до продукції. Все це доступно завдяки метизного стелажу з особливою формою контейнерів.

Особливості конструкції

Конструкція метизного стелажа з ящиками складається з металевої опорної рамки. Та горизонтальних направляючих (траверсів) і ящиків різної величини, обсягу і кольору. Деякі полки додатково оснащені невеликими коліщатками для мобільності стелажа і його легкого переміщення в будь-яку точку.
Основа з металу пофарбована порошковою фарбою, що має антикорозійне покриття. Це робить стелаж для метизів в Рівному стійким до будь-якого виду впливів – морозу, вологості, підвищеної температури, корозії та інших.
Самі ж бокси для зручності використання також поставляються з усілякими роздільниками і перемичками, ярликами. Ящики виготовляються з високоякісного пластику. Вони мають підвищений рівень жорсткості ребер, а тому легко переносять навантаження будь-якого ступеня. На фронтальній стороні є вільне місце для розміщення ярлика або маркування.

Стелажі для метизів з ящиками в Рівному плюси застосування стелажів для метизів

Купити метизний стелаж різної конфігурації і з будь-яким розташуванням ящиків (одно- або двостороннім) можна на сайті.

Великий вибір полиць і контейнерів до них допоможуть зробити зберігання і використання дрібних деталей максимально зручним.
До переваг застосування полиць відносяться:
Простота догляду. Для обслуговування не потрібні спеціальні миючі засоби, а самі лотки легко дістаються і так само швидко ставляться на місце. Це особливо важливо при високій прохідності точки.
Універсальність. Лотки можна розділити на відсіки, використовувати цілком для будь-якого виду товару – метизів, інструментів, медичного обладнання.
Доступна ціна метизного стелажа.
Пластикові лотки мають великий запас міцності.
Сучасний дизайн і конструкція ящиків допоможуть їм гармонійно поєднуватися з будь-яким інтер’єром. Це робить стелажі актуальними не тільки в місцях продажу продукції. І на СТО, в приватному будинку (гаражі або на вулиці), майстерні.
Купівля стелажа безпосередньо від виробника допомагає скоротити час доставки вироби до 1 дня незалежно від розташування і населеного пункту України.

Shopping cart

close