Пластикові ящики

Пластикові ящики

 

Якщо ви шукайте якісну, довговічну тару, виготовлену з урахуванням сучасних розробок в області полімерів, то вибирайте пластикові ящики! Це оптимальний варіант як для зручного зберігання різноманітних продуктів, так і для ефективної організації роботи з вантажами, і для раціонального використання складських потужностей. Компанія «ПромТара» пропонує пластикові ящики купити оптом і роздріб з доставкою в будь-який куточок України. Ми забезпечуємо вас можливістю надійно зберігати, компактно транспортувати, зручно штабелювати і вигідно продавати товари продовольчої та промислової групи!

 

Пластиковые ящики

Не так давно при необхідності перевезення, переміщення, складування різних товарів використовувалися дерев’яні ящики, на зміну яким прийшли легкі, міцні пластмасові палети. Ми пропонуємо надійні, міцні пластикові ящики для складу, супермаркету, виробничого підприємства, виготовлені з високоякісного поліетилену високої густини низького тиску.

Сьогодні купити пластмасові ящики намагаються виробники та постачальники різних видів бізнесу, починаючи від магазину, що торгує продуктами, дрібними товарами, і закінчуючи великими фабриками з виробництва автозапчастин, електроніки та ін. Такий вид торгово-складського обладнання представлений у каталозі нашої компанії в широкому асортименті:

Ящики для овочів і фруктів перфороване дно

Ящик овочевий для харчових продуктів суцільне дно

Пластикові ящики для м’ясної продукції суцільний корпус і дно

Ящики для овочів і фруктів пластикові для зберігання в погребі

Ящик для овочів і фруктів суцільне дно

Ящики під овочі, фрукти, гриби ягоди пластикові для перевезення м’яса птиці

Ящик для овочів перфороване дно

Пластикові ящики для овочів із суцільним дном

Ящик молочний рибний Ящики пластикові для молочної рибної продукції

Пищевые ящики

Пластмасові ящики, ціна яких досить помірна, володіють рядом переваг, серед яких міцність, довговічність, мала вага. Тара з поліетилену високої щільності витримує експлуатацію в температурному діапазоні від -40 С до +30 С. Завдяки високим гігієнічним властивостям можна не турбуватися з приводу порушення санітарних норм. Стандартизація габаритних розмірів створює зручність використання, і економію складської площі. Тому замовити і купити оптом і уроздріб пластикові ящики для овочів, хліба, молока або промислових товарів – правильний вибір на користь практичності та економічної вигідності!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Shopping cart

close