Пластикові ящики для зберігання овочів

Пластикові ящики для зберігання овочів

Сучасні Пластикові ящики для зберігання овочів дозволяють зберігати смакові якості продуктів тривалий час. В даний час найбільш поширена пластикова тара, яка часто використовуються для транспортування та зберігання швидкопсувних продуктів. Завдяки зручним скриньок забезпечуються безперебійні поставки овочів, фруктів та іншої харчової продукції до кінцевого споживача.

Пищевые ящики

Пластикові ящики для зберігання овочів є невід’ємною частиною харчового виробництва, тому до цих виробів пред’являються найжорсткіші вимоги щодо якості та безпеки. Велика частина тари виготовляється і пропілену, тому здатна експлуатуватися на протязі довгого часу. В процесі виробництва ящики піддають спеціальній санітарній обробці з подальшою дезінфекцією. Пластикову поверхню зручно мити звичайною водою. Дана тара зручна для перевезення і зберігання сушених або заморожених продуктів. Перфораційні отвори забезпечують необхідну вентиляцію.

Пластиковые ящики

Пластикові ящики для зберігання овочів володіють великою кількістю переваг:

Пластикові ящики з кришкою і без кришки набагато дешевше, ніж тара з металу і дерева. Це пояснюється меншими витратами часу та грошей у процесі виробництва.

Для використання пластикових ящиків не потрібне додаткове покриття. Такі лотки не схильні до гниття, корозії і т. д. Якщо на металевій поверхні з’являється подряпина, то сам виріб вже починає псуватися і скоро прийде в непридатність. Дерев’яні ящики можуть розсихатися і швидко ламатися. Пластикові аналоги від усіх цих недоліків позбавлені.

Пластик більш довговічний. При дбайливому використанні він прослужить не менше 20-50 років.

Ящики із пластику компактні і зручні. В порожньому вигляді таку тару можна просто скласти докупи. При перевезенні вони відрізняються стійкістю і невеликою вагою, що значно спрощує транспортування.

Пластик володіє стійкістю до екстремальних температур. Саме тому, пластикову тару дуже часто використовують для зберігання заморозки.

Гігієнічність – ще одна незаперечна перевага пластикових ящиків. Забруднення з поверхні тари можна легко видалити з використанням звичайних миючих засобів.

ящики для мяса

Пропонуємо Вам звернутися в нашу фірму «ПромТара» по виробництву пластикової продукції і купити Пластикові ящики за доступними цінами, адже ми є не тільки продавцем, але й виробником цього виробу. А доступна ціна при високій якості, з якої ми пропонуємо вам Пластикові ящики для зберігання овочів, стане для вас вирішальним чинником їх придбання.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Shopping cart

close