Пластикові ящики для складу

Пластикові ящики для складу

З кожним роком Пластикові ящики для складу зміцнюють свої позиції не тільки в харчовому виробництві, а також і в промисловості, але і в побуті. Пластикові ящики для складу майже повністю витіснили звичну дерев’яну і картонну тару, оскільки цей вид ємностей став менш презентабельним, важче і недовговічний.

Практичність при перевезенні, зручність зберігання продуктів, можливість для відміток, нумерації, проста очіщаемость – все це якості тари, які представлені у компанії «ПромТара». Передбачається великий асортимент з можливістю купити оптом або в роздріб пластикові ящики для побутового та промислового використання. Вироблені з екологічно чистого матеріалу, мають тривалий термін експлуатації, та подальшою переробкою вторинної. Пластикові ящики для складу – це незамінний вид тари для харчового виробництва, торгового центру або для приватного використання. Особливостями, якими володіє Пластикові ящики для складу це:

Відмінна зносостійкість. Тара не втрачає форму і вигляд при транспортуванні, стійка до атмосферних опадів і перепадів температур.

Довговічність. Середній термін служби ящиків доходить ДЕСЯТЬ років із збереженням абсолютно всіх експлуатаційних характеристик.

Легкість. Пластиковий ящик важить всього 1 кілограм 700 грам.

Міцність. Пластикова тара витримує великі навантаження і удари.

Безпека. Екологічно чистий пластик відповідає санітарно-гігієнічним нормам та не втрачає своїх якостей при неодноразовому застосуванні.

Привабливість і естетичність дозволяє викладати товар на полиці магазинів прямо в ящиках і контейнерах.

Зручність експлуатації. Вироби з пластику легко миються, зберігаючи первинний зовнішній вигляд.

100%-ва переробка тари з пластику без обов’язкової утилізації.

Перевагою, якою володіє, Пластикові ящики для складу оцінили вже давно всі харчові виробництва. Тому сьогодні пластиковий ящик використовується практично скрізь і гарантує надійне зберігання будь-якого товару або вантажу при складування і перевезення. Тепер купити такий харчовий ящик з пластику стало набагато вигідніше і дешевше, ніж аналоги з інших матеріалів. Пластикові ящики для складу можна купити без утруднень і максимально вигідно придбати в нашій компанії «ПромТара». Даний вид продукції представлений у нас в асортименті, і кожен клієнт може обрати найбільш оптимальний для нього тип ящиків.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Shopping cart

close