Лопати для снігу Вінниця

Лопати для снігу Вінниця

Лопати для снігу Вінниця купити з широким совком пластикові, які виготовлені з вологостійкої високоякісної пластмаси. Раніше, подібні вироби виготовлялися з дерева або метала. З появою пластмаси, Лопати для снігу Вінниця, стали виготовляти з цього легкого і міцного матеріалу, що спростило і здешевило їх виробництво. На відміну, від дерев’яних аналогів, такі лопати легкі, надійні і досить довговічні і з успіхом замінюють свої дерев’яні та металеві аналоги.

Основні переваги пластікових лопат:

✓міцний і довговічний матеріал;

✓високий борт для кращого захоплення;

✓нетоксичні матеріали;

✓широкі ребра для легкого ковзання по снігу;

✓рифт на кінці полотна для додання жорсткості;

✓зносостійкий безшумний пластиковий або з нержавіючої сталі наконечник.

Широкий совок Лопати для снігу Вінниця має жолоб з отвором, для кріплення круглого древка. Край совка лопати окантований металом, для зручності використання і продовження терміну експлуатації. Держак не входить до складу снігоприбиральної лопати, але його можна придбати в будь-якому господарському магазині і легко прикріпити. Доповненням до лопати, є пластикова рукоятка, виготовлена з міцної високоякісної пластмаси. Рукоятка легка, гладка і дуже зручна для захоплення рукою. Також, в них є отвори для кріплення до древка. Якість сировини, з якого виготовлена снігові лопати, дає можливість довго і надійно використовувати цей нехитрий, але дуже потрібний інструмент, для прибирання снігу.

Також, Лопати для снігу Вінниця є незамінними допоміжними снігоприбиральними інвентарем для комунальних підприємств ЖКГ, для прибирання снігу в важкодоступних місцях у дворах шкіл, дитячих садків, медичних закладів, та ін.

Глянцевий поверхню Лопати для снігу Вінниця добре миються і стійкі до високих і низьких температур.

Практична форма, міцність, довговічність, екологічність, доступна ціна і зручна система оплати, а також, вигідні умови для оптових покупців, роблять це виріб із пластику, привабливим для клієнтів.

Інтернет магазин ПРОМТАРА пропонує виготовлення та реалізацію наступних виробів з пластмаси оптом і в роздріб: лопати для прибирання снігу, лопати снігоприбиральні без держака, тази, відра, полки для інструментів, ящики і т.д. Пластикові вироби відрізняються високими технічними характеристиками, зручні і практичні у використанні, а також придатні для контакту з продуктами харчування. На всю продукцію є гігієнічні висновки. Товар доставляється по всій Україні.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Shopping cart

close