Лопати для снігу Тернопіль

Лопати для снігу Тернопіль

У холодну пору року питання прибирання снігу стає дуже актуальним, адже опади випадають досить часто, викликаючи великі незручності. Оптимальним за співвідношенням ціни і якості інструментом є Лопати для снігу Тернопіль, купити які можна в нашому інтернет магазині “ПРОМТАРА”. Вироби зручні в експлуатації, дозволяючи вмістити велику порцію снігу, вага яких цілком посильний для будь-якої людини.

Залежно від матеріалу виготовлення існує кілька видів снігоприбиральних лопат, кожен з яких має певні особливості:

►Дерев’яні;

►Пластикові;

Лопати для снігу Тернопіль, які виготовлені з дерева, мають невисоку ціну. Користуватися ними рекомендується в морозну погоду. Якщо дерев’яної сніговий лопатою прибирати мокрий сніг, вона швидко прийде в непридатність, адже від вологого снігу дерево буде намокати і псуватися.

Недорогі пластикові Лопати для снігу Тернопіль відрізняються довговічністю і зручністю в експлуатації завдяки своїй невеликій вазі. Їх можна використовувати в будь-яку погоду – легкий пластик здатний витримувати мороз до 50 градусів, не втрачаючи своїх експлуатаційних характеристик. Під час відлиги мокрий сніг практично не налипає на робочу поверхню, виготовлену з ударостійкого поліпропілену з сополимерами. Кромка пластикових снігоприбиральних лопат захищена від стирання і пошкоджень спеціальної окантовкою з високолегованої нержавіючої сталі.

Отримана методом холодного прокату накладка стійка до поломок і навіть дозволяє довбати лід. Лопати для снігу Тернопіль поставляється в комплекті з пластиковим і дерев’яним держаком з пластиковою рукояткою. D-подібна ручка дозволяє уникнути зісковзування руки з держака.

Основні переваги Лопати для прибирання снігу:

✓міцний і довговічний матеріал;

✓високий борт для кращого захоплення;

✓нетоксичні матеріали;

✓широкі ребра для легкого ковзання по снігу;

✓рифт на кінці полотна для додання жорсткості;

✓зносостійкий безшумний пластиковий або з нержавіючої сталі наконечник.

Пластмасові Лопати для снігу Тернопіль характеризуються підвищеною міцністю і надійністю, дозволяючи легко впоратися навіть з щільним снігом і льодом. Часто саме широкі моделі з пластику використовують для очищення від снігу тротуарів. Пластмасові Лопати для снігу Тернопіль відрізняються найменшою вагою серед дерев’яних інструментів.

Перш, ніж купити Лопати для снігу Тернопіль, варто зауважити, що всі вони, незалежно від матеріалу виготовлення, відрізняються за формою і розмірами ковша, а також по довжині ручки. Серед великого асортименту лопат для прибирання снігу не важко підібрати міцний, надійний і зручний в експлуатації інструмент, який дозволить швидко розчистити територію від снігу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Shopping cart

close