Лопати для снігу Івано-Франківськ

Лопати для снігу Івано-Франківськ

Лопати для снігу Івано-Франківськ або як зазвичай кажуть «снігові лопати» – це надійні і незамінні помічники в самих «засніжених» ситуаціях. Даний інструмент завжди стане в нагоді, коли машина забуксувала і потрібно очистити проїзд і відкопати колеса, а іноді доводиться відкопувати саму машину із замету! Кожен власник приватного будинку знає, що без лопати не обійтися, коли в снігову бурю заносить двір «по коліно» або увійти в будинок!

Лопата для уборки снега с пластиковым черенком 370х340 мм
Лопата для уборки снега с пластиковым черенком 370х340 мм

Лопата для снега с пластиковым черенком 370×430 м
Лопата для снега с пластиковым черенком 370×430 м

Лопата для снега с пластиковым черенком 560х390 мм
Лопата для снега с пластиковым черенком 560х390 мм

Ковші Лопати для снігу Івано-Франківськ повинні виготовлятися з морозостійкого пластика через те, що метал, поряд зі своєю міцністю, все ж дуже важкий. Проте, сучасний пластик зовсім не поступається металу. В процесі виготовлення пластикові ковші армуються скловолокном, що робить лопати при навантаженні досить ударостійкими. До того ж при сильних морозах Лопати для снігу Івано-Франківськ з такого матеріалу не деформується. Часто кромку пластмасового совка роблять металевої і загостреною, її ще називають оцинкованої планкою. Вони захищає кромку лопати від стирання і пошкоджень. Також за допомогою планки при прибиранні снігу буде легко зрізати снігові пласти, при цьому зчищають поверхню виходить рівною.

Зручність Лопати для снігу Івано-Франківськ і функціональність: Держак може бути вигнутий, прямий, або з D-подібною ручкою на кінці. При наявності рукоятки держак не ковзає в руках, забезпечуючи надійне захоплення лопати, – працювати з такими лопатами буде набагато легше і зручніше. Така форма вважається максимально комфортною, тому що помітно знижує навантаження на руки і спину. Ківш Лопати для снігу Івано-Франківськ краще вибирати із пластику, він не порушує зовнішніх поверхнях, і має меншу вагу. Поверхня пластика гладка, тому в процесі збирання сніг не налипає до ковша. Також ківш зазвичай має бічні стінки, які добре утримують сніг при перенесенні.

Замінити застарілі, що вийшли з ладу інструменти і замовити якісні Лопати для снігу Івано-Франківськ за низькими цінами можна в інтернет-магазині “ПРОМТАРА”. Надійні і міцні інструменти, придбані на нашому сайті, прослужать довго і будуть радувати зручністю використання і довговічністю.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Shopping cart

close