Антіпробуксовочниє стрічки Мукачево

Антіпробуксовочниє стрічки Мукачево

Антіпробуксовочниє стрічки Мукачево – просте, надійне і безвідмовне у використанні пристрій, що використовуються для витягування буксує автомобіля з колії. Ця, безсумнівно, корисна річ, яка не дасть вашому автомобілю безнадійно забуксували повинна бути в арсеналі у кожного водія!

Антіпробуксовочниє стрічки Мукачево – проста, але незамінна в дорозі річ. Цей пристрій призначений для витягування автомобіля з колії. Воно обов’язково повинно бути в багажнику, особливо якщо ви любитель поїздок по бездоріжжю. Так, тим, хто часто подорожує по неторованим доріжках, противобуксовочную стрічки будуть надійним другом і помічником. Часто антібукс набувають ті, хто живе за містом або регулярно їздить на дачу.

Призначення і пристрій протівобуксовочной стрічки:

✓ Для швидкого визволення забуксував автомобіля на будь-яких покриттях без сторонньої допомоги.

✓Антібукс складається з траків, надійно скріплюються між собою.

✓При необхідності траки зчіплюються в стрічку і підкладаються під забуксувала колеса автомобіля (зазвичай 2 стрічки – кожна під провідне колесо).

Антіпробуксовочниє стрічки Мукачево – пристрій №1 для сільських жителів. У нашій країні похвалитися гладкими і рівними дорогами не можуть навіть великі міста, а в сільській місцевості ситуація плачевна. Багато хто скаже: немає нічого страшного, якщо автомобіль застрягне в колії, досить підкласти кілька каменів або дощок, і все. Так, авто можна дістати за допомогою підручних засобів, але де їх шукати? Часом трапляється так, що поруч немає ні лісу, ні житлових будинків, що тоді скажуть шановні скептики?

Витягнути автомобіль можна легко і просто. Досить вийняти з багажника антипробуксовочну пристосування, підкласти його під колесо – і ось, автомобіль знову готовий до радісного подорожі. Швидко і без сторонньої допомоги ви звільните транспортний засіб, не потрібно прикладати зусиль, за вас все зробить Антібукс – унікальні, оригінальні засоби, життя без яких уже собі не уявляють сотні автолюбителів.

Антіпробуксовочниє стрічки Мукачево прийдуть на допомогу при будь-якій погоді! Не відкладайте підготовку до подорожі, вже сьогодні покладіть антипробуксовочну стрічки Мукачево в багажник і не турбуйтеся про можливі незручності на дорозі.

У нашому інтернет магазині “ПРОМТАРА” Ви можете Купити Антіпробуксовочниє стрічки Мукачево, де доступна ЦІНА і швидка доставка за допомогою транспортної компанії Нова пошта.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Shopping cart

close