Антипробуксовочні стрічки Львів

Антипробуксовочні стрічки Львів

Антипробуксовочні стрічки Львів це набір спеціальних антипробуксовочну підкладок під колеса для автомобіля. У місті і за містом, в будь-який час року, якщо Ваш автомобіль раптом забуксував, Вам і вашому автомобілю допоможе Антипробуксовочні стрічки Львів.

Антипробуксовочну пристрій призначений для усунення проковзування (пробуксовки) між ведучим колесом саморушного транспортного засобу і поверхнею опори колеса (землі, піску, льоду, снігу і дорожнього покриття). Антипробуксовочну пристрій відрізняється простотою у використанні, зручно і безпечно в експлуатації, має малу вагу і габарити, що дозволяє перевозити його в будь-якому автомобілі.

В процесі експлуатації не вимагає додаткових інструментів і пристосувань для установки за рахунок використовуваних матеріалів і конструкції виробу. Ефективним вирішенням цієї проблеми є скошена площину в місці наїзду колеса на пристрій, що забезпечує простоту і симетричність використання і полегшує наїзд колеса на ребристу поверхню.

Комплект складається з двох пластин. Є можливість з’єднання двох (і більше) пластин між собою для подолання ділянок бездоріжжя.

Особливості противобуксовочную пристрої:

✓Матеріал – пластик (міцний, гнучкий, не схильний до ковзанню)

✓Компактность

✓Помощь в будь-яких ситуаціях

✓Долговечность

✓Возможность тривалого використання

✓Видержівает низькі температури

Дані Антипробуксовочні стрічки Львів дозволяє полегшити подолання ділянок бездоріжжя (а в зимовий період криги і снігових заметів). Сприяє збереженню ресурсу деталей і агрегатів транспортного засобу, таких як: зчеплення, автоматична коробка передач, двигун і елементи підвіски за рахунок зменшення зайвого навантаження на дані вузли в важких умовах експлуатації.

Хороший подарунок для автомобіліста, адже ніколи не знаєш, де зустрінеш – це завжди сюрприз.

Антипробуксовочні стрічки Львів – антіпробуксовочниє пластини це просте допоміжне пристосування майже для будь-якого транспортного засобу.

Якщо Ви загрузли в снігу або в грязі, з допомогою антипробуксовочну пластин Ви зможете знову відновити свій рух.

Конструкція пластин забезпечує хорошу опору в важко прохідних місцях, як і зчеплення з шинами. Є можливість з’єднання двох (і більше) пластин між собою для подолання ділянок бездоріжжя. Дане антібуксовочная засіб абсолютно корисна і необхідна річ в арсеналі кожного автомобіліста!

У нашому інтернет магазині “ПРОМТАРА” Ви можете Купити Антипробуксовочні стрічки Львів, де доступна ЦІНА і швидка доставка за допомогою транспортної компанії Нова пошта.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Shopping cart

close