Антибуксувальні стрічки Хмельницьк

Антибуксувальні стрічки Хмельницьк

Антибуксувальні стрічки Хмельницьк – прості і надійні у використанні пристрої, що використовуються для витягування буксуючого автомобіля з колії. Ця, безсумнівно, корисна річ, яка не дасть вашому автомобілю безнадійно забуксувати повинна бути в арсеналі у кожного водія!

Призначення і пристрій протибуксовочною стрічки: Для швидкого визволення автомобіля, який забуксував на будь-яких покриттях без сторонньої допомоги. Антибуксувальні стрічки складаються з треків, надійно скрепляющихся між собою. При необхідності траки зчіплюються в стрічку і підкладаються під забуксовавшие колеса автомобіля (зазвичай 2 стрічки – кожна під провідне колесо).

Переваги протибуксовочною стрічки:

✓Металеві шипи для використання на льоду і твердих поверхнях. У стандартному комплекті є можливість самостійно встановити шипи.

✓Спеціальна платформа на траках для легкого затягування під буксуюче колесо.

✓Сітчаста форма трака, ефективна на хитких і рихлих поверхнях.

✓Z-образні грунтозацепи надійно фіксують трак у всіх напрямках.

Антибуксувальні стрічки Хмельницьк це пристрої призначені для витягування автомобіля з колії. Антибуксувальні стрічки обов’язково повинні бути в багажнику, особливо якщо ви любитель поїздок по бездоріжжю. Так, тим, хто часто подорожує по непроторенним доріжках, протибуксовочні стрічки будуть надійним другом і помічником. Часто антибукс набувають ті, хто живе за містом або регулярно їздить на дачу.

Антибуксувальні стрічки Хмельницьк – пристрій №1 для сільських жителів. У нашій країні похвалитися гладкими і рівними дорогами не можуть навіть великі міста, а в сільській місцевості ситуація плачевна. Багато хто скаже: немає нічого страшного, якщо автомобіль застрягне в колії, досить підкласти кілька каменів чи дощок, і все. Так, авто можна дістати за допомогою підручних засобів, але де їх шукати? Деколи трапляється так, що поруч немає ні лісу, ні житлових будинків, що тоді скажуть шановні скептики?

Замовити Антибуксувальні стрічки Хмельницький у нашому інтернет-магазині “ПромТара” досить легко, Ви не тільки купуєте якісний Антибукс або продукцію від виробника ПромТара за найкращими цінами, а ще й економите Ваші гроші! Ми гарантуємо якісний сервіс і доставку по всій Україні!

Доставка по Україні: Харків Дніпропетровськ Охтирка Запоріжжя Суми Шостка Кривий Ріг Одеса Київ Замовити Антибукс (стандарт) Ізмаїл Донецьк Вінниця Житомир Чернігів Кременчуг Чернівці Івано-франківськ Ужгород Ромни Хмельницький Рівне Львів та інші міста України.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Shopping cart

close