Антибуксувальні стрічки Чернівці

Антибуксувальні стрічки Чернівці

Антибуксувальні стрічки Чернівці допоможуть вашій машині вибратися з бруду, снігу або піску. Решітчаста поверхню і міцні з’єднання роблять їх надійним засобом, який стане в нагоді в будь-яких дорожніх умовах і в будь-яку погоду.

Кожен водій знає: дорога – це завжди пригода.

З настанням осінньо-зимового сезону таких «пригод» все більше, особливо на вітчизняних дорогах. Маршрут вам добре знайомий? Це зовсім не означає, що ви застраховані від сюрпризів. Що робити, наприклад, якщо машина загрузла в снігу або непролазній бруду, а до найближчого населеного пункту кілька пустельних кілометрів? Навіть в місті легко загрузнути, що вже говорити про путівцях!

Переваги Антипробуксовочных стрічок:

✓Високоміцний пластик

✓Не тріскаються під вантажем авто навіть на морозі

✓Висока ступінь твердості і пластичності

✓Зубчаста поверхня – для надійного зчеплення

✓Застосовується на снігу, бруду, на пухкому ґрунті

✓Проста очищення після використання

Досвідчені автолюбителі знають, як легко потрапити в пастку, тому на всяк випадок вони тримають в багажнику Антибуксувальні стрічки Чернівці! З ними вам не знадобиться домкрат або буксирувальний трос. Вам не потрібно чекати співчуття від проїжджаючих повз. І вам не знадобиться довго працювати лопатою, щоб викопати машину з снігу!

Жорсткі і одночасно пластичні Антибуксувальні стрічки Чернівці допоможуть вам самостійно визволити автомобіль з будь хиткою пастки. Вони виготовлені з дуже міцного пластику. Для того щоб ними скористатися, необхідно підкласти ці стрічки під ведучі колеса автомобіля. Вони забезпечать настільки необхідну для виходу з пробуксовування зчеплення. Зубчаста поверхню рятувальних стрічок не дає машині просісти і буквально вгризається в пухкий ґрунт.

Антибуксувальні стрічки Чернівці здатні витримувати високі навантаження, а також перепади температур, тому можуть застосовуватися в будь-який сезон року. Оскільки стрічки призначені для багаторазового використання, передбачена можливість їх швидкого та легкого очищення. Вирушаючи в дорогу, потрібно бути готовим до всього.

Замовте Антибуксувальні стрічки Чернівці прямо зараз – важко вгадати, коли дорога піднесе вам черговий «сюрприз». Завдяки цьому витонченому пристосуванню ви завжди будете впевнені, що зможете вибратися. А впевненість – ознака професіоналізму. Так нехай ваша подорож буде приємним, легким і безпечним. В добрий шлях!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Shopping cart

close